DEDEK MRAZ
22.12.2023 ob 18.00

V petek, 22. decembra 2023, smo v gasilskem domu v Materiji gostili poseben dogodek. Mladina in mentorji so pripravili igro na temo posebne oddaje »Materija ima talent«. Imeli smo oder, voditelje in žirijo, mladina pa je dokazala da premore veliko talentov, kar se je odrazilo v nekaj spektakularnih točkah. Ko so vsi pokazali kaj znajo in je bil podeljen zlati gumb nas je presenetil nihče drug kot Dedek Mraz. Obdaril je vse navzoče otroke, potem pa je sledilo še druženje vseh prisotnih ob čaju.

Mladina in mentorji želimo vsem vesel Božič in srečno 2024.

V imenu mentorjev mladine

Jaka Grk

PGD Materija se ob tej priložnosti iskreno zahvaljuje otrokom za izvrstno izpeljan kulturni program, vsem mentorjem, ki so sodelovali pri pripravi dogodka in na vajah ter staršem, ki so tudi letos sredstva zbrana na pustni povorki odstopili za nabavo darilc.