JUNIJSKO SREČANJE MLADINE
05.06.2021 ob 15.00

V soboto, 5. junija 2021, je na igrišču pri gasilskem domu potekalo še zadnje srečanje mladine PGD Materija v letošnjem šolskem letu. Mentorji so na toplo, sončno popoldne za otroke pripravili raznovrstne vodne igre. V začetku so se razdelili v skupine, na vsaki točki pa jih je čakala nova naloga. Preizkusili so se v prenašanju spužve, zbijanju tarč z brentačo, štafetni igri, vodnem ping pongu in metanju balončkov. Seveda so se vsi najbolj veselili zaključka, ko so uživali v polivanju in igranju z vodo, presenetili pa smo jih tudi s tušem iz vodnega topa na gasilskem kamionu. Vsi skupaj se konec meseca že nestrpno veselimo 10. mladinskega tabora na Debelem rtiču in novih dogodivščin, ki nam jih ta prinaša.

mentorji mladine PGD Materija