NEJC POLES - NAJ PROSTOVOLJEC 2018
07.09.2018 ob 18.00
Hrpelje

V petek, 7. septembra 2018, je v Hrpeljah potekala slavnostna seja Občine Hrpelje - Kozina, na kateri je  županja Saša Likavec Svetelšek, 12 posameznikom in organizacijam podelila občinske zahvale. Prireditve se je udeležilo tudi pet predstavnikov PGD Materija.

Med nagrajenci je bilo tudi naše društvo, ki je prejelo zahvalo za 110. obletnico delovanja, poleg tega pa je priznanje za naj prostovoljca 2018, prejel operativni član PGD Materija Nejc Poles, ki je uspešno posredoval oz. nudil prvo pomoč dojenčici z zaporo dihalne poti. Sicer pa je Nejc za to dejanje na letošnjem občnem zboru društva prejel tudi odlikovanje Gasilske zveze Slovenije. Poleg njega je bila med nagrajenci še ena naša članica, in sicer mladinka Maja Kastelic, ki ji je prijela priznanje za najboljšo učenko 9. razreda osnovne šole v Hrpeljah.

Nejcu, Maji in vsem ostalim nagrajencem iskreno čestitamo! 

PROSTOVOLJNO GASILSKO DRUŠTVO MATERIJA

Bač pri Materiji 28/b, 6242 Materija

E-pošta: gasilcimaterija@gmail.com